Pages

UZAK ÜLKE FİLMİNİ BEDAVA SEYRET


Yapım Yılı ve yeri:2003 ~ ABD Türü:Aksiyon, Dram, Western filmi Yönetmeni:Kevin Costner Senaristi:Craig Storper Senaryo (Kitap):LauranPaine Yapımcısı:Kevin Costner, David Valdes, JakeEberts western türünde sinema izle kovboy filmleri izle western filmini indirmeden izle

Charley Waite, Boss Spearman, 'Button' ve Mose Harrison geçmişlerinden kaçmaya çalışırlar ve sürülerini, kanunları doğanın koyduğu ve bir erkeğin sadece orada kendini özgür hissedebildiği açık araziye sürerler. Vahşi batının kanunlarıyla birbirine bağlı ve sadakat içindeki bu kovboylar, yaşamaya, gerçek değerleri ayakta tutmaya ve mümkün olduğunca şiddetten kaçmaya çalışırlar. Fakat zorbalığın ve korkunun hüküm sürdüğü bir sınır kasabası hayatlarını değiştirir, yeniden hareketli günlere dönmek zorunda kalırlar.

Tüm bu kargaşanın içinde, daima yalnız olan Charley'nin hayatında, tüm kalbini ve ruhunu etkileyen, cesur bir kadın olan Sue Barlow'la tanışınca hiç beklenmedik bir dönüş olur. Bu cesur adamlar kasabadaki zorbalara karşı bir savaşa girişince, kendi içlerindeki şeytana karşı da direnmek zorunda kalırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder